D. Maňová

Poděkování firmě AsisTeam

Tímto chci strašně moc poděkovat firmě AsisTeam v Kroměříži, která mi v bubnu 2014 poskytla nebankovní úvěr na vyplacení řady exekucí, do kterých jsem se nedostala vlastní vinou, kdy jsem sama před několika lety půjčila dvěma známým 1.200.000,- Kč a dotyční se odstěhovali do zahraničí a nic mi nevrátili a tím jsem se sama dostala do problémů s placením. Protože jsem s těmi penězi počítala. S dlužníky jsem se soudila do dnes.

Dostala jsem kontakt na firmu AsisTeam v Kroměříži, oslovila je a přes všechnu moji nedůvěru, kterou jsem měla vůči všem lidem díky tomu, čím jsem si prošla mi byli ochotni pomoct a ve všem mi vyšli vstříc.

Konkrétně musím poděkovat p. Müllerovi a p. Ševců, kteří se mnou měli neskutečnou trpělivost, všechno mi vysvětlili, dokonce mi dali všechny smlouvy domů, a mohla jsem si uzavření smluv i rozmyslet.

Dokonce jsem v květnu absolvovala v Praze poměrně náročnou operaci, kdy jsem musela až do konce srpna nehybně ležet a ani jednou mě neurgovali během těch tři měsíců, že nemám zaplacenou splátku a nechali mě v klidu a pohodě až se vyléčím a vše si pak v klidu zaplatím.

S takovým lidským přístupem jsem se nesetkala ani v bance, takže kdo máte nějaké finanční problémy a nevíte co s tím, obraťte se na firmu AsisTeam v Kroměříži, určitě vás neodmítnou a rádi vám se vším pomůžou.

Firmu AsisTeam všem vřele doporučuji.

D. Maňová
Kyjov 4.9.2014