Účelový úvěr a půjčka

Uvažujete o koupi nemovitosti nebo spoluvlastnického podílu? Nemáte peníze na nutnou renovaci svého bydlení? Pak je právě pro vás určený účelový úvěr a půjčka.


Co vše můžete financovat při získání účelového úvěru a půjčky?

Účelový úvěr a půjčka slouží k financování vlastního bydlení, a to za těmito účely: koupě nemovitosti či spoluvlastnického podílu na nemovitosti, může sloužit také k zakoupení stavebního pozemku, pak také k financování výstavby či dostavby nemovitosti, k modernizaci či rekonstrukci. Ale nejen to, pomocí účelového úvěru na bydlení můžete vyřešit také vypořádání spoluvlastnických a dědických nároků k nemovitosti, získat členská práva v družstvu. Všechny výše zmiňované účely lze libovolně kombinovat.

Své bydlení můžete také financovat pomocí půjčky bez uvedení účelu, tedy tzv. americké hypotéky. A pokud je již vaše nemovitost zastavena kvůli vašim stávajícím, v mnoha případech vám můžeme nabídnout výhodnější podmínky splácení.


Účelový úvěr a půjčka bez poplatků předem

Při žádání o účelový úvěr a půjčku nemusíte platit předem poplatky za schválení. Podmínky, za kterých se úvěr schvaluje jsou jasně dané a transparentní. Smlouva, kterou uzavřete s námi, je prosta jakýchkoli kliček, které by vás později mohly nepříjemně překvapit.


Doba splácení až 25 let

Jsme přímými poskytovateli úvěrů, proto vám můžeme vyjít vstříc v mnoha vašich požadavcích. Poskytneme vám úvěr dle vašich možností s dobou splatnosti až 25 let. Po celou dobu vám zaručujeme fixní roční úrokovou sazbu již od 10, 99 % p.a.

Půjčka je zajištěna zástavním právem k nemovitosti. Poskytneme vám půjčku ihned a bez nahlížení do registru. V rámci expresního čerpání můžete mít peníze na svém účtu již do deseti dnů. Výše úvěru může být až 50 % hodnoty zastavené nemovitosti.

Zaujala vás naše nabídka? Kontaktujte nás osobně, telefonicky či e-mailem, rádi vám řekneme víc.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

31. 8. 2018

Asisteam s.r.o. je držitelem licence ČNB, která je zárukou, že poskytovatel nebankovních úvěrů je pro klienty stabilní a seriózní partner

Nový zákon o spotřebitelském úvěru, který nabyl účinnosti 1. prosince 2016, nařizuje všem subjektům, které poskytují nebankovní spotřebitelské úvěry, získání…
3. 2. 2017

Podnikatelský úvěr

Podnikání není v dnešní době žádný med. Musíte zvládnout byrokracii a administrativu, zorientovat se ve složité legislativě a umět krotit vysoké náklady. To vše…
3. 2. 2017

Rychlá půjčka

Potřebujete si půjčit rychle a jednoduše? Chcete půjčku, která se bude dobře splácet a nezatíží váš rodinný rozpočet vysokými úroky a poplatky? To vše nabízí rychlá…