Spotřebitelský nebankovní úvěr

Potřebujete dovybavit domácnost? Pořídit domácí spotřebiče? Nebo refinancovat své stávající půjčky, kontokorenty či kreditní karty? Tento spotřebitelský nebankovní úvěr vám poskytneme bez uvedení účelu, takže s ním můžete financovat prakticky cokoli.


Spotřebitelský nebankovní úvěr – rychlé vyřízení žádosti

Žádost o spotřebitelský nebankovní úvěr od naší společnosti bude po Vaší žádosti zpracována rychle. Při kladném vyřízení Vaší žádosti budete mít peníze na svém účtu již do deseti dnů. Nebudete muset dokládat účel půjčky. Zažádat si o půjčku můžete rovnou přes naše webové rozhraní. U nás navíc nemusíte platit žádné poplatky předem.


Spotřebitelský nebankovní úvěr s individuálním přístupem ke každému klientovi

Jsme přímými poskytovateli spotřebitelských nebankovních úvěrů, Vaši žádost vyřídíme nejen rychle, pokusíme se při jejím posuzování maximálně zohlednit Vaše požadavky a možnosti tak, aby Vám jak výše splátek, tak doba splácení, co nejvíce vyhovovala.


Maximálně transparentní poskytnutí úvěru

Při uzavírání smlouvy budete seznámeni se všemi potřebnými fakty. Nemusíte se být neprůhledných podmínek. Pokud si nebudete vědět s čímkoli rady, naši zkušení zástupci Vám se vším ochotně poradí.


Podmínky spotřebitelského nebankovního úvěru

Poskytujeme spotřebitelské nebankovní úvěry online, při jejichž žádání nemusíte dokládat účel, za jakým budou peníze po načerpání použity, bez nahlížení do registru. Jelikož jsme přímými poskytovateli, můžeme Vám nabídnout velmi výhodné podmínky. Dopředu budete znát roční úrokovou sazbu, která se pohybuje již od 10,99 % p.a. Roční úroková sazba je fixní, nebude tedy po celou dobu splácení nijak navyšována. Garantujeme expresní schválení úvěru tak, abyste měli peníze na účtu již do 10 dnů.


Doba splácení půjčky online

Doba splácení bude uzpůsobena jak vašim možnostem, tak potřebám. Je možné zažádat jak o krátkodobý, tak o dlouhodobý úvěr. Doba splatnosti se může prodloužit až na 25 let.

Pokud Vás nabídka půjčky zaujala, kontaktujte nás! Nebo půjčku rovnou uzavřete online přes naše webové rozhraní.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

31. 8. 2018

Asisteam s.r.o. je držitelem licence ČNB, která je zárukou, že poskytovatel nebankovních úvěrů je pro klienty stabilní a seriózní partner

Nový zákon o spotřebitelském úvěru, který nabyl účinnosti 1. prosince 2016, nařizuje všem subjektům, které poskytují nebankovní spotřebitelské úvěry, získání…
3. 2. 2017

Podnikatelský úvěr

Podnikání není v dnešní době žádný med. Musíte zvládnout byrokracii a administrativu, zorientovat se ve složité legislativě a umět krotit vysoké náklady. To vše…
3. 2. 2017

Rychlá půjčka

Potřebujete si půjčit rychle a jednoduše? Chcete půjčku, která se bude dobře splácet a nezatíží váš rodinný rozpočet vysokými úroky a poplatky? To vše nabízí rychlá…