Rychlá krátkodobá půjčka online

Trápí vás aktuální nedostatek volné hotovosti? Potřebovali byste půjčit a víte, že vše dokážete do pár měsíců splatit? Obraťte se na nás! Rychlá krátkodobá půjčka online od nás je výhodná a přizpůsobíme ji vašim požadavkům a možnostem.


Rychlá krátkodobá půjčka online – peníze do deseti dnů na účtu

Rychlá krátkodobá půjčka online od naší společnosti je bezúčelová, nemusíte tedy sdělovat, ani dokládat, na co ji potřebujete. Ať již chcete pomocí půjčky financovat cokoli, je to jen a jen vaše věc. Vše probíhá rychle a jednoduše, díky expresnímu čerpání můžete mít peníze na svém účtu již do deseti dnů od schválení vaší žádosti. A to už je pořádná rychlost, že?


Individuální přístup při poskytování rychlé krátkodobé půjčky online zaručen

Každou půjčku posuzujeme individuálně, i tu zřizovanou online. Víme, že každý člověk má trochu jiné potřeby, možnosti a požadavky, pokusíme se těm vašim maximálně vyhovět. Výše splátek nebo délka splácení se přizpůsobí vašim možnostem.


Transparentní poskytnutí půjčky

Podmínky schválení půjčky jsou jasné a srozumitelné, stejně tak smlouva, kterou o půjčce uzavřete. Budete-li potřebovat cokoli vysvětlit, nebojte se zeptat, rádi Vám vše vysvětlíme. Žádné kličky ani záludnosti v našich smlouvách nehledejte, i kdybyste hledali, nenajdete je! Nemusíte se bát, že byste se uvázali k něčemu, k čemu nechcete. Vše je jasné a zřejmé.


Podmínky rychlé krátkodobé půjčky online

Jsme přímými poskytovateli půjček, proto vám můžeme nabídnout výhodné podmínky. Můžete si být jisti, že po vás nebudeme chtít žádné poplatky předem, nebudeme vás prověřovat v registrech.


Doba splácení půjčky online

Doba splácení se přizpůsobí vašim potřebám, nebudeme se vás snažit napasovat do předem stanovených kolonek. V případě, že bude třeba, lze prodloužit splácení až na 25 let. Půjčky nabízíme s fixní úrokovou sazbou již od 10,99 % p.a. Nemusíte se tedy bát navyšování úroků.

Zaujala vás naše nabídka? Kontaktujte nás pro více informací nebo si půjčku rovnou sjednejte online!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

31. 8. 2018

Asisteam s.r.o. je držitelem licence ČNB, která je zárukou, že poskytovatel nebankovních úvěrů je pro klienty stabilní a seriózní partner

Nový zákon o spotřebitelském úvěru, který nabyl účinnosti 1. prosince 2016, nařizuje všem subjektům, které poskytují nebankovní spotřebitelské úvěry, získání…
3. 2. 2017

Podnikatelský úvěr

Podnikání není v dnešní době žádný med. Musíte zvládnout byrokracii a administrativu, zorientovat se ve složité legislativě a umět krotit vysoké náklady. To vše…
3. 2. 2017

Rychlá půjčka

Potřebujete si půjčit rychle a jednoduše? Chcete půjčku, která se bude dobře splácet a nezatíží váš rodinný rozpočet vysokými úroky a poplatky? To vše nabízí rychlá…