Půjčky peněz ihned a na cokoliv

Nabízíme půjčky peněz ihned a na cokoli. Ať již potřebujete peníze na vybavení domácnosti nebo na cokoli jiného, nemusíte dokládat, za jakým účelem si půjčku u nás sjednáváte. A pokud spěcháte, můžete využít expresního čerpání peněz, při kterém vám peníze pošleme na účet do 10 dní.


Individuální přístup ke každému

Při žádání o poskytnutí půjčky peněz ihned a na cokoli si můžete být jisti, že vám vyjdeme maximálně vstříc, a to v rámci vašich možností a požadavků. Víme, že každý člověk potřebuje něco trochu jiného, proto se vás nebudeme snažit napasovat do předem daných nabídek a kolonek.


Schvalování a poskytování půjčky peněz ihned a na cokoli probíhá transparentně

Smlouvy uzavírané s námi jsou jasné a transparentní. Nemusíte se bát žádných záludných poznámek pod čarou či dodatků psaných malým, téměř nečitelným písmem. Vše vám do detailu vysvětlíme, budete přesně vědět, co podepisujete. A pokud budete mít jakékoli dotazy, rádi je zodpovíme.


Podmínky poskytnutí půjčky peněz ihned a na cokoli

Půjčky peněz ihned a na cokoli jsou prosty jakýkoli poplatků předem, nezkoumáme ani žádné záznamy v registrech. Poskytnuté půjčky budou zajištěné zástavním právem k nemovitosti, jejich výše může být až 50 % zástavní hodnoty vlastněné nemovitosti. Spěcháte-li, je možné mít peníze na účtu již do deseti dní, a to v rámci expresního čerpání.


Doba splácení až 25 let při fixní úrokové sazbě

Doba splácení vaší půjčky se může pohybovat, dle vašich přání a možností, až do 25 let. Roční úroková sazba je fixní, nemusíte se tedy bát jakéhokoli zvyšování úrokové sazby během doby splácení. Podmínky poskytnutí nebankovní půjčky bez registru jsou jasně dané a změny jsou možné, pokud se na nich vzájemně domluvíme. Poskytovaná roční úroková sazba je již 10,99 % p.a.

Chcete-li si sjednat půjčku ihned a na cokoli, kontaktujte nás! Můžete nám zavolat během naší pracovní doby nebo nám kdykoli napsat e-mail.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

31. 8. 2018

Asisteam s.r.o. je držitelem licence ČNB, která je zárukou, že poskytovatel nebankovních úvěrů je pro klienty stabilní a seriózní partner

Nový zákon o spotřebitelském úvěru, který nabyl účinnosti 1. prosince 2016, nařizuje všem subjektům, které poskytují nebankovní spotřebitelské úvěry, získání…
3. 2. 2017

Podnikatelský úvěr

Podnikání není v dnešní době žádný med. Musíte zvládnout byrokracii a administrativu, zorientovat se ve složité legislativě a umět krotit vysoké náklady. To vše…
3. 2. 2017

Rychlá půjčka

Potřebujete si půjčit rychle a jednoduše? Chcete půjčku, která se bude dobře splácet a nezatíží váš rodinný rozpočet vysokými úroky a poplatky? To vše nabízí rychlá…