Konsolidace půjček

Chcete ulevit svému rozpočtu? Tíží vás pravidelné měsíční splátky? Chcete se zbavit kontokorentu či kreditní karty? Využijte možnosti konsolidace půjček, kterou vám nabízíme!

Konsolidace půjček mnoha typů

Ať již se jedná o půjčky s měsíčními splátkami, kontokorenty či kreditní karty, to vše můžete u nás sloučit do jednoho úvěru. A to v libovolné kombinaci. Nabízíme řešení pro všechny druhy půjček. Spojit do jedné neúčelové půjčky u nás můžete úvěry od jiných bank i nebankovních společností. Ušetříte tak na poplatcích a měsíčních splátkách.

Individuální přístup

Víme, že situace každého je trochu odlišná, proto všem jednotlivcům, ale také firmám nabízíme úvěry dle jejich požadavků a možností. Týká se to výše úvěru i délky splácení. Schvalování konsolidace půjček i poskytování úvěru je přehledné. Snadno se ve všem zorientujete, a pokud ne, poradí vám člen týmu našich zkušených obchodních zástupců.

Transparentní schvalování konsolidace půjček

Podmínky, za kterých u nás můžete konsolidovat půjčky jsou jasně dané. Smlouvy jsou transparentní a nemusíte se proto obávat, že se zavážete k něčemu, co nechcete. Od nás nečekejte malá písmena pod čarou. Vše, co budete potřebovat vědět, vám vysvětlí naši zástupci. Budete-li potřebovat, můžete se na nás kdykoli se svým dotazem obrátit.

Podmínky konsolidace půjček

Konsolidace půjček u naší společnosti je zajištěna zástavním právem k vlastněné nemovitosti, poskytnutá výše může být až do výše 50 % z její zástavní hodnoty. Poskytujeme úvěry bez poplatku předem a bez nahlížení do registrů! V rámci expresního čerpání můžete mít peníze na svém účtu již do deseti dnů.

Doba splácení

Vycházíme vám vstříc i s dobou splácení, která může být až 25 let. A to při fixní úrokové sazbě již od 10,99 % p.a. Roční úrokovou sazbu vám tedy nebudeme svévolně zvyšovat. Nemusíte se tedy bát změny podmínek, pokud se na nich vzájemně nedohodneme.

Pokud vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás! Spojit se s námi můžete telefonicky v pracovní době nebo kdykoli e-mailem.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

31. 8. 2018

Asisteam s.r.o. je držitelem licence ČNB, která je zárukou, že poskytovatel nebankovních úvěrů je pro klienty stabilní a seriózní partner

Nový zákon o spotřebitelském úvěru, který nabyl účinnosti 1. prosince 2016, nařizuje všem subjektům, které poskytují nebankovní spotřebitelské úvěry, získání…
3. 2. 2017

Podnikatelský úvěr

Podnikání není v dnešní době žádný med. Musíte zvládnout byrokracii a administrativu, zorientovat se ve složité legislativě a umět krotit vysoké náklady. To vše…
3. 2. 2017

Rychlá půjčka

Potřebujete si půjčit rychle a jednoduše? Chcete půjčku, která se bude dobře splácet a nezatíží váš rodinný rozpočet vysokými úroky a poplatky? To vše nabízí rychlá…